Operator/ka produkcji

Trenkwalder

Skierniewice, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice
Obowiązki:
  • pakowanie rdzeni magnetycznych,
  • kontrola wizualna produktów,
  • sprawdzanie wadliwości i selekcja wyrobów gotowych.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • precyzja, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • pracę w systemie trzyzmianowym lub 4-brygadowym,
  • pracę na dłuższy okres,
  • bezpłatny transport: Łowicz, Bobrowniki, Bełchów, Sierakowice Lewe, Mokra Lewa, Lipce Reymontowskie, Wola Makowska, Maków, Dąbrowice, Jeżów, Miedniewice, Rawka, Strzyboga, Łajszczew Stary, Kamion.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy