Operator/-ka produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. OPP/009/KKU

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Proste prace manualne
  • Praca w systemie czterobrygadowym po 12h ( zgodnie z ustalonym harmonogramem 2 dni pracujące / 2 lub 3 dni wolne)

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę + premię
  • Mniejsze koszty dojazdu (mniej dni pracujących z uwagi na pracę po 12h)
  • Szansę na zdobycie ciekawego i nowego doświadczenia

Wymagania:

  • Mile widziane osoby bez doświadczenia z dużą motywacją do pracy
  • Sumienność i rzetelność
  • Komunikatywność
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 12 h (6-18; 18-6)
  • Wymagana praca w systemie czterobrygadowym (sobota/niedziela nie zawsze jest wolna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials