operator/-ka produkcji - monter

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 26976
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bieruń

Zakres obowiązków:
  • montaż elementów
  • prace pomocnicze na produkcji

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • pozytywne nastawienie do pracy

Oferta:
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • współpraca w ramach umowy i pracę
  • łatwe wejście w strukturę firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)