operator /ka produkcji - bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47).

Dla naszego Klienta- producenta słodyczy, poszukujemy do pracy tymczasowej takich osób jak Ty.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Nr ref.: 40975
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pakowanie produktów (słodyczy)
  • układanie towaru na paletach
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • inne prace przy linii i maszynach produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 h)  i 4-brygadowym (po 12 h)
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta:
  • wysoka stawka godzinowa (14,20- 15,00 zł/h brutto)
  • dofinansowany transport z Opoczna, Przysuchej, Grójca, Warki i Radomia
  • umowa o pracę (zus, urlop, chorobowe, pełne świadczenia)
  • pracę w miłej atmosferze
  • PRACA W BELSKU DUŻYM K. GRÓJCA

Co zrobić aby dostać pracę?

- jeśli masz książeczkę SANEPID (jeśli nie masz- już zacznij wyrabiać)

- zadzwoń pod numer :501 324 192

      lub wyślij SMS o treści PRACA na nr 501 324 192 -  oddzwonimy !!!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA TWÓJ TELEFON

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)