Operator/ka maszyn

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych przy linii wykańczającej,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola sprawności maszyn,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • obróbki ręczne.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - na podstawie grafiku w systemie równoważnym (2 dni po 12 godzin - 4 dni wolne).

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczne premie,
  • dodatek nocny,
  • podwyżki wynagrodzeń za staż,
  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy