MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Operator/ka linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Stanowice, 55-200

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ.

Miejsce pracy: Stanowice (k. Oławy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- odbieranie z linii gotowych elementów

- pakowanie gotowych elementów

-kontrola jakości

-odkładanie elementów do wyznaczonego pojemnika

WYMAGANIA:

- wykształcenia min. zawodowego

-praca dla kobiet-zdolności manualne

- umiejętności pracy w zespole,

- chęci do nauki i zaangażowania

-mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

- możliwości rozwoju stanowiska pracy.

- szkolenia zawodowe.

- stabilizację zawodową

-wolne weekendy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV badź kontakt pod numer telefonu 570 343 439