operator/ka linii produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Dobry pracodawca szuka dobrych pracowników produkcji!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firme produkcyjnej z wysokiej jakości parkiem maszynowym i nowoczesną technologią?

Teraz masz szansę się o tym przekonać!

Dynamicznie rozwijająca się firma Imperial Tobacco Polska S.A. z Radomia poszukuje pracowników produkcji!

Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

Dla naszego Klienta, firmy Imperial Tobacco S.A. poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41192
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • obsługa wózka widłowego
  • sortowanie,układanie i pakowanie produktów
  • kontrola jakości gotowych produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie na produkcji
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • skrupulatność i dokładność

Oferta:

  • umowa o pracę
  • 13 pensja po roku nieprzerwanej pracy
  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej restauracji
  • możliwość udziału w programach i konkursach z nagrodami (m.in.Program Rekomendacji Pracowników)
  • realny wpływ na wprowadzanie usprawnień w firmie (Program Imprerium Pomysłów, 0 Wypadków)
  • udział w rozwojowych szkoleniach wewnętrznych
  • bezpłatne uczestnictwo w imprezach sportowych organizowanych dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • (rajdy rowerowe, ścianka wspinaczkowa, łyżwy)
  • paczki słodyczy na święta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)