Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest mieć pracodawcę, który łączy długoletnie doświadczenie, znajomość branży i najnowsze technologie?

Teraz masz szansę się o tym przekonać!

Niemiecka firma IFA ROTORION - Wiodący producent wałów napędowych na świecie - rozpoczyna swoją działaność na Opolszczyźnie.

Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza elementy mechaniczne do klientów na całym świecie.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

operator/ka CNC

Nr ref.: 41572
Praca stała
Lokalizacja: Ujazd, woj.opolskie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie i uzbrojenia obrabiarek CNC
  • obsługa obrabiarek numerycznych
  • kontrola procesu obróbki

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane obróbka skrawaniem CNC)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi maszyn CNC
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 25 zł brutto /h
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie w Niemczech)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)