Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Operator Jakości

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Zadania:
  • Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • Odpowiedzialność za obsługę maszyn w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej, obejmującej autoklawy - krytyczny punkt kontroli
  • Monitoring parametrów, takich jak: ciśnienie, temperatura i czas trwania procesu
  • Rejestracja w systemie SAP parametrów jakościowych

Wymagania:
  • Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności analitycznych, skrupulatności w działaniu
  • Podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi MS Office
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, ciągłym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • Premię kwartalną
  • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy oraz przy uruchomieniu nowej linii produkcyjnej
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • Sponsorowaną opiekę medyczną
  • Bezpłatny transport z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)

Numer referencyjny: OP/10/2016/WRC/NF
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.