operator i programista maszyn CNC

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 22725
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • tworzenie wyrobów na wysokim poziomie technicznym
  • obsługa urządzeń sterowanych cyfrowo
  • programowanie maszyn sterowanych numerycznie /warunek konieczny

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność, precyzja
  • dyspozycyjność
  • motywacja
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy
  • istnieje możliwość przyuczenia pracownika do wykonywania czynności przy różnego typu maszynach

Oferta:
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • świadczenie pracy w oparciu o umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • pracę w stabilnej firmie w Radomiu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)