Operator Giętarki CNC

Progresso Sp. z o.o.

Strzelin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem metali, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:

• obsługa giętarki sterowanej numerycznie oraz bieżący nadzór nad pracą urządzeń,

• prace porządkowe na stanowisku pracy,

• współpraca z innymi działami.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

• Doświadczenie w obsłudze giętarki za sterowaniem CNC (obsługa, programowanie, ustawianie),

• Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Sumienność, zaangażowanie, komunikatywność

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

• przyjazne, wspierające środowisko pracy

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji