Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Operator Galwanizerni

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii galwanizacyjnej
  • Konserwacja, czyszczenie linii
  • Naprawy mechaniczne (wymiany pomp, rolek, regulacje)
  • Uzupełnianie kąpieli galwanizacyjnych
  • Współpraca z brygadzistami i operatorem oczyszczalni przy pracach konserwacyjnych i utrzymaniu linii
  • Pomoc przy załadunku i rozładunku

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w obszarze produkcji obejmujące obsługę oraz konserwację maszyn
  • Mile widziane wykształcenie chemiczne, lub doświadczenie w obszarze galwanizerni
  • Dokładność, odpowiedzialność, sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony
  • Premie miesięczne
  • Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Dofinasowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)