Operator frezarek CNC - Zabrze

OTTO Work Force

Zabrze , śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta - producenta kas fiskalnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: MA/03/2018/EZ

Opis stanowiska:
- przygotowanie frezarki do pracy wraz z instalacją odpowiedniego sterownika,
- realizacja procesu frezowania według dokumentacji produkcyjnej,
- kontrola jakościowa frezowanych elementów,
- odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy:

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość obsługi frezarek CNC - dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi frezarek Heidenhain,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- ocena stopnia zużycia materiałów eksploatacyjnych,
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
- dokładność, sumienność.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym,
- stawkę miesięczną w przedziale 2500-3500 zł brutto + do 15% premii,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie nowego doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.