Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Extrudera

Miejsce pracy: Żarów

Zadania:

  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy
  • nadzór nad procesem produkcji oraz prawidłową realizacją zleceń według bieżących planów produkcyjnych w obszarze odpowiedzialności
  • raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn
  • minimalizacja produkcji produktów, które nie spełniają specyfikacji przez podejmowanie działań i wykorzystanie umiejętności badawczych, diagnostycznych i mechanicznych

Wymagania:

  • znajomość technologii tworzyw sztucznych, technologii przemysłowej, oprzyrządowania zautomatyzowanych systemów
  • minimum roczne doświadczenie przy obsłudze linii ekstruzyjnych
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • premia frekwencyjna

Numer referencyjny: OE/SWI/07/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.