Operator Elektrodrążarek EDM

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO HR Solutions poszukuje dla swojego klienta – firmy branż motoryzacyjnej – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr. Ref.: MC/OpeEDM/09/2015/

Zakres obowiązków:
- obsługa elektrodrążarek drutowych i wgłębnych,
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
- realizacja planów produkcyjnych,

Wymagania:
- wykształcenia min. zawodowego technicznego lub mechanicznego,
- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- podstawowych umiejętności matematycznych,
- doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,

Klient oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.