Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

operator ekstrudera

Nr ref.: 42039
Praca stała
Lokalizacja: woj.opolskie

Zakres obowiązków:
  • ustawianie i kontrola parametrów procesu produkcyjnego
  • obsługa ekstrudera
  • dbanie  o zapewnienie ciągłości produkcji
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn
  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • zdefiniowana ścieżka kariery
  • szkolenia zagraniczne
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)