OPERATOR DŹWIGU (K/M) - NIEMCY

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy niemieckiej, poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Operator dźwigu - Niemcy

Opis pracy:
- Obsługa dźwigu wysuwanego
- zróżnicowane i ciekawe miejsca pracy na najnowszych urządzeniach

Lokalizacja: Mainz

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w 100% na niemieckich warunkach (wszystkie składki opłacane w Niemczech)
-stawkę godzinową + dzienną dietę
-zakwaterowanie
-stabilne zatrudnienie w firmie niemieckiej
-nasi Koordynatorzy pomagają w załatwieniu wszystkich formalności, Kindergeld, zameldowanie, itp.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie w kierunku technicznym
- prawo jazdy kat. B CE
-doświadczenie w pracy na dźwigach
-dokumenty potwierdzające uprawnienia do kierowania i obsługi dźwigu
-płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY
-własny samochód do dyspozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w j.polskim lub j.niemieckim.
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria