Operator Działu Produkcji/Pracownik Produkcji

Quality & Human Services Sp. z o.o.

Wykroty k . Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Wykrotach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Działu Produkcji

Praca na podstawie umowy o pracę tymczasową na terenie miejscowości Wykroty

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów, zarówno małych, jak i większych.
  • Dbałość o przestrzeganie wytycznych produkcyjnych.
  • Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego.
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie stanowić dodatkowy atut.
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Dokładności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową.
  • Możliwość zdobycia doświadczenie w nieustannie rozwijającej się firmie.
  • Miłą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Quality and Human Services Sp. z o.o. jest częścią dużego niemiec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy