Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny m.in. za:

• skład materiałów graficznych przeznaczonych do druku,

• przygotowanie plików do druku oraz

• adaptację gotowych projektów na inne języki.

Będziesz pracował w Agencji Reklamowej 4 All sp. z o.o.
Szczegółowe informacje o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Oferujemy Ci:

• pracę w inspirującym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

• atrakcyjne warunki pracy

• możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Od pracownika na tym stanowisku oczekujemy:

• dokładności, precyzyjności, systematyczności w działaniu,
• znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem materiałów pod kątem różnych technik druku,
• komunikatywności i otwartości w relacjach międzyludzkich,
• umiejętności efektywnego działania pod presją czasu,
• znajomość pakietu Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat).

Mile widzimy:

• wyczucie artystyczne,
• znajomość środowiska MAC,
• znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja