Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator DTP.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: dtp/szc/2017

Zadania:
- przygotowywanie impozycji drukarskich,
- obsługa automatycznej naświetlarki płyt offsetowych CTP,
- przygotowanie materiałów do druku na podstawie dokumentacji technicznej,
- weryfikacja projektów,
- wsparcie procesu druku,
- obsługa zaawansowanego systemu Color Management,
- adaptacja istniejących projektów na inne formaty i media.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w branży poligraficznej, graficznej, fotograficznej lub reklamowej,
- umiejętność obsługi pakietów graficznych: Corel i Adobe,
- znajomość zagadnień DTP,
- precyzja, cierpliwość i dbałość o szczegóły

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (ok. 3000-5000 zł netto),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
- szkolenia stanowiskowe,
- możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne