Operator DTP / Grafik

BMT Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą pracującą w obszarze rynku reklamy. Poszukujemy pracownika na stanowisku Operator DTP / Grafik w siedzibie firmy.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę w młodym, energicznym zespole
- zdobywanie nowych doświadczeń
- szkolenia
- możliwość rozwoju swoich umiejętności

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

- traktuje każde zadanie projektowe, jako szczególne i indywidualne
- działa twórczo i kreatywnie
- poszukuje efektywnych, niekonwencjonalnych rozwiązań
- potrafi pracować w zespole
- dąży do współpracy i konstruktywnego rozwiązywania problemów
- potrafi działać pod presją czasu

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie lub wykształcenie kierunkowe
- praktyczna umiejętność obsługi pakietów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign
- dyspozycyjność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu
- mile widziana znajomość programów z gupy CAD/ Adobe Flash / QuarkXPress / CorelDraw,

Prezentacja firmy

Firma BMT istnieje od 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się kompleksową... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próby z możliwością zamiany na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja