Operator drukarki litograficznej

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy doswiadczonego kandydata , ktory bedzie operatorem prasy -10 colour B3 Heidelberg Perfecting press.
Dodatkowo kandydat bedzie pomagal przy wykonczeniach druku.
Praca w pelnym wymiarze godz, pon-pt 9-5.30
Mozliwosc zakwaterowania na miejscu.

Wymagania

Kandydat musi posiadac wczesniejsze doswiadczenie w obsludze w/w prasy oraz poslugiwac sie jez angielskim w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne