Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należy przygotowanie matryc polimerowych do druku fleksograficznego.
Praca polega na obsłudze urządzeń sterowanych komputerowo.

Wymagania

Stanowisko wymaga znajomości obsługi komputera, zdolności manualnych i dokładności.
Mile widziane podstawowe wiadomości z dziedziny poligrafii oraz znajomość języka angielskiego.

Możliwość przyuczenia.

Prezentacja firmy

Drukarnia z wieloletnim doświadczeniem w druku rolowym i arkuszowym.Spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
comiesięczna nagroda
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria