Bergman Engineering Sp. z o.o.
Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Żory, Katowice

OC/MP/04/ZO

Zadania:

  • Przygotowywanie narzędzi i materiałów niezbędnych w procesie szlifowania
  • Edycja parametrów oraz wymiarów obróbki szlifowania w sterowaniu CNC szlifierki 5-osiowej
  • Tworzenie programów/ich modyfikacji obróbki szlifowania i prowadzenie symulacji z oprogramowaniem Numroto
  • Konserwacja podległych maszyn i narzędzi
  • Kontrola detali oraz prowadzenie kart pomiarowych
  • Wsparcie pracy zespołu i pomoc w procesach optymalizacji pracy
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Praca w systemie SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego (umiejętność przeliczania tolerancji i kątów)
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (mikrometr, średnicówka, suwmiarka)
  • Doświadczenie w szlifowaniu narzędzi
  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC, mile widziane szlifierki 5 osiowe
  • Umiejętność obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Gotowość do pracy w miejscowości Żory

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Współpracę w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:
mp@bergman-engineering.com