Opis stanowiska pracy

• Obsługiwanie maszyn sterowanych numerycznie

• Bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów

• Kontrola bieżących parametrów urządzenia

Oferujemy:

• Stabilną pracę w dynamicznej firmie

• Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Praca w systemie jednozmianowym (godz. 7-15)

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne