Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską i niezależnym operatorem pocztowym, a będąc częścią Grupy Kapitałowej Integerpl realizujemy innowacyjne projekty w logistyce i branży e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Stanowisko

Operator CNC

Opis stanowiska:

Operator CNC odpowiada za przetwarzanie ocynkowanej blachy na wykrawarce rewolwerowej na płaskie elementy (ściany, drzwiczki, poszycia) składające się na kompletny paczkomat.

Następnie Operator płaskie wykroje na prasach krawędziowych zagina, według dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • min. półroczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku operatora CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,
  • dokładność, sumienność,
  • zaangażowanie

Jeśli nie masz doświadczenia, nic straconego!!!

Przyuczymy Cię do pracy Operatora CNC.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę przez 8 godzin dziennie bez świąt i weekendów,
  • dofinansowaną opiekę medyczną oraz kartę multisport,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne