Opis stanowiska pracy

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii doświadczonego operatora maszyn CNC.

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn CNC,

- Mocowanie detali,

- Pomiary części,

- Wprowadzanie korekt,

- Wytwarzanie detali zgodnie z rysunkiem,

- Przeprowadzanie dodatkowych czynności, takich jak:

  * gratowanie,

  * szlifowanie,

  * tłoczenie

  * kontrola jakości,

- Prowadzenie pomiarów według kart pomiarowych,

- Prowadzenie dziennej ewidencji produktów,

- Konserwacja i pakowanie gotowych produktów według ustalonych norm,

- Etykietowanie gotowych produktów.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

- Wykształcenie średnie techniczne z ukierunkowaniem na metal (będzie dodatkowym atutem),

- Znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,

- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

- Prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

- Wynagrodzenie około 1600 euro netto/160h,

- Zakwaterowanie,

- Ubezpieczenie,

- Pracę na warunkach holenderskich.

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji