MasterHR

Operator CNC

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Stargard

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie typu: tokarki CNC (sterowanie Sinumerik),
  • Odczytywanie danych z rysunków technicznych,
  • Obsługa urządzeń pomiarowych,
  • Kontrola wykonywanych części zgodnie z procesem,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Ukończony kurs na operatora maszyn CNC,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pakiet benefitów,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Współpracę z firmą z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.