Opis stanowiska pracy

Firma Randstad Holding nv jest wiodaca na rynku siwatowaym agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej .

Dla naszego klienta z okolic Reutte (Tyrol, Austria) dzialajacego w branzy metalowej i przemyslowej poszujujemy:

OPERATOR CNC

Opis Stanowiska Pracy

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów, usuwanie błędów
  • Samodzielne wykańczanie pojedynczych częsci lub serii
  • Wprowadzanie korekt do programu
  • Monitorowanie dużej powierzchni przemysłowej

Nasze Wymagania

  • Wykształcenie techniczne / certyfikat Operatora CNC
  • Doświadczenie w pracy operatora CNC (mile widziane kilkuletnie)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Dokładności w pracy i umiejętności współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość wyjazdu do pracy w Austrii w możliwie szybkim terminie

Oferujemy

  • Możliwość stałego i bezpośredniego zatrudnienia przez austriackiego pracodawcę w Tyrolu
  • Atrakcyjne zarobki zaczynające się od 2.400 € brutto (około 33.600 € rocznie), 14 wypłat rocznie plus możliwe dodatkowe premie
  • Ubezpieczenie
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania, przyblizony koszt to ok 300€ miesiecznie
  • Praca w dynamicznym zespole w przyjanej firmie
  • Możliwość wsparcia przez polskojezycznego wspołpracownika

Jesli jest Pan/i zainteresowany/a prosimy o przesłanie dokumentow aplikacyjnych (CV w jezyku obcym, listu motywacyjnego, kopii świadectw/certyfikatow itp.)

Po zapoznaniu sie z aplikacja skontaktujemy sie z Panem/Pania telefonicznie lub mailowo. Zastrzegamy sobie jednak kontakt z wybranymi kandydatami, ktorzy spelniaja kryteria powyzszej oferty pracy.

Prezentacja firmy

Firma Randstad Holding nv jest wiodącą na rynku światowym agencją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji