ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator CNC

Miejsce pracy: Olkusz
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych CNC (tokarki, frezarki)
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy z CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność i umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Praca od zaraz
  • Benefity w ramach programu Manpower Premium m.in. karta sportowa, ubezpieczenia na życie, opieka medyczna i inne.
  • Bezpłatny dojazd z miejscowości : Sosnowiec, Myszków, Mysłowice, Będzin, Zawiercie, Czeladź, Łazy, Wysoka, Jaworzno
  • Możliwość rozwoju i awansu
KONTAKT: 882 907 766

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials