Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator CNC

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Wymagania względem Kandydata:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy przy maszynach CNC - tokarki, obrabiarki (Okuma, MoriSeiki, Mazak itp)
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi (mikrometrem, suwmiarką, wysokościomierzem)
  • znajomość rysunku technicznego
  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC: tokarki, obrabiarki. Ustawienie parametrów, wprowadzanie korekt, nadzorowaniem pracy
  • realizacja planu produkcyjnego
  • ścisła współpraca z inżynierami i programistami CNC
  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną i kontrola
  • praca przy małoseryjnej produkcji z małymi tolerancjami (+/- 30 mikronów)
  • przestrzeganie procedur związanych z jakością oraz bezpieczeństwem pracy
  • samodzielne ustawianie maszyn w tym: wprowadzanie korekt na narzędziach; przetaczanie szczęk; posługiwanie się aparaturą kontrolno-pomiarową.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie dojazdów do pracy i karta Edenred
  • prywatna opieka medyczna Medicover wraz z opieką stomatologiczną
  • imprezy firmowe takie jak firmowa wigilia, oraz paczki świąteczne
  • prawdziwe możliwości i szanse na rozwój zawodowy, awans, szkolenia (w tym również zagraniczne)
Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!!
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: PP/04/19/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.