Opis stanowiska pracy

Pracodawca

Międzynarodowa Firma specjalizująca się w produkcji komponentów gazowych silników turbinowych stosowanych zarówno w lotnictwie cywilnym i wojskowym, jak i w przemyśle energetycznym i morskim. Praca we Wrocławiu.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn sterowanych numerycznie, a w szczególności:
• Obsługę: tokarek, frezarek oraz EDM,
• Bliską współpracę z inżynierami i programistami CNC,
• Realizację planu produkcji,
• Pracę w oparciu o dokumentację techniczną, a także wprowadzanie aktualizacji do dokumentacji,
• Przestrzeganie norm jakości oraz zasad BHP,
• Diagnozę występujących błędów oraz ich korektę.

Oferujemy

• Stałą pracę w międzynarodowej Firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• Praktyczna znajomość narzędzi Okuma lub Sodick będzie atutem,

• Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnego komunikowania się.

Prezentacja firmy

Jobland.pl to praca w kraju i za granicą. Posiadamy oferty pracy dla pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria