Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, nowo powstałej w Niepołomicach firmy produkcyjnej , poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

operator cnc

Nr ref.: 34431
Praca stała
Lokalizacja: Niepolomice

Zakres obowiązków:
  • praca na maszynach sterowanych numerycznie

  • doświadczenie w obróbce matali
  • odpowiedzialność za jakość
  • praca w systemie 3 zmianowym

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • doświadczenie w firmie z branży automotive
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe 2000-4000 pln
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)