OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator CNC

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

OTTO Wokrforce Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy osób do odsprzedaży produktów chemii budowlanej marki:
Nr ref.: TM/CNC/06/2016
Opis stanowiska pracy:
bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
raportowanie ilości
wprowadzania drobnych korekt w przypadku odchyleń
wymiana narzędzi
kontrola magazynu
kontrola bieżących parametrów urządzenia
Nie wymagamy umiejętności programowania i projektowania.
Oferujemy:
umowa o pracę tymczasową z perspektywą zatrudnienia bezpośrednio u klienta w Niemczech
wynagrodzenie 12,5 euro brutto za godzinę
pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wskazanym stanowisku
możliwość rozwoju zawodowego
dofinansowanie mieszkania
możliwość nadgodzin
Wymagania:
komunikatywna znajomość jednego z języków niemiecki, opcjonalnie lub rosyjski angielski
znajomość rysunku technicznego
umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr
gotowość do pracy w systemie zmianowym
dyspozycyjność
mobilność (własne auto)
dokładność i sumienność
doświadczenie w pracy z metalem w niskich tolerancjach mile widziane
WYMAGANE WAŻNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE NA TERENIE POLSKI.
Prosimy o wpisywanie w CV obsługiwanych urządzeń oraz sterowników.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.