Opis stanowiska pracy

Firma FERRITEC Großmechanik GmbH z siedzibą w Altlußheim w Niemczech poszukuje do bezpośredniego zatrudnienia osoby na stanowisko:

Operator CNC w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Samodzielne programowanie maszyn
  • Obróbka wielkogabarytowych elementów na frezarkach ze sterowaniem HEIDENHAIN
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Samodzielne mocowanie elementów przeznaczonych do obróbki
  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne związane z obróbką metali (Frezer, technik obróbki skrawaniem ,Operator CNC itp)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym ze sterowaniem Heidenhain
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Dyspozycyjność, elastyczność, chęć dalszego rozwoju
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz suwnic
  • znajmość języka niemieckego nie jest wymagana ale mile widziana

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności
  • Przeszkolenie przez doświadczonego, polskojęzycznego pracownika
  • Prace w młodym, zmotywowanym zespole
  • Aktywne wspieranie w nauce języka niemieckiego
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesyłanie podań w języku polskim lub niemieckim za pomocą opcji "Aplikuj".

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: operator CNC, operator maszyn CNC, technik, obrabiarka, obróbka skrawaniem, metal, frezowanie, frezowanie, Heidenhain, praca w Niemczech, MTE, Soraluce,

Prezentacja firmy

FERRITEC Großmechanik GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji