Scanfil Poland Sp. z o.o.
Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Mysłowice k. Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy, to:

  • przygotowanie i uzbrajanie obrabiarek CNC wraz z automatyzacją
  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie ( Trumpf, Amada, Finn Power), przygotowanie pracy urządzeń w oparciu o systemy kontrolne
  • przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
  • kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)
  • przygotowanie raportów dotyczących pomiarów urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderem a także z działem jakości i utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • min. wykształcenie zawodowe, preferowane obróbka skrawaniem CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • dobra dyscypliny pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
  • dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacji do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.