Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy ZF Windpower, poszukujemy operatorów maszyn CNC: frezowanie, toczenie, szlifowanie.
ZF Windpower Belgium to firma produkująca skrzynie biegów do turbin wiatrowych.
Jako operator maszyn CNC jesteś odpowiedzialn(a)y za produkcję podzespołów do skrzyń biegów wykorzystywanych w turbinach wiatrowych: koła zębate, osie, ..

Zadania:
- Mocowanie detalu na maszynie
- Obróbka detalu
- Toczenie
- Frezowanie
- Szlifowanie
- Kontrola jakości oraz pomiar detalu

ZF Windpower to firma z potwierdzoną renomą na rynku światowym. Naszym pracownikom oferujemy miejsce na rozwój oraz bardzo interesujący pakiet wynagrodzeń oraz miłą atmosferę pracy.

Wymagania

- Posiadasz wykształcenie techniczne lub doświadczenie w zawodzie
- Techniki obróbki metali nie są Ci obce
- Posługujesz się sprawnie narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka, …)
- Czytasz rysunki techniczne
- Potrafisz zadbać o odpowiednie chlodzenie / naoliwienie maszyny
- Jesteś gotow(a)y do pracy na zmiany
- Pracujesz zgodnie z zasadami BHP
- Komunikujesz sie w języku angielskim

Prezentacja firmy

Start People interim jest firmą rekrutacyjną powstałą w 1963 roku oraz n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesiecy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
13 200PLN - 15 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
mieszkanie w Belgii, premia trzynasta, premia wakacyjna, ubzepieczenie grupowe, mozliwosc nadgodzin, zasilek rodzinny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji