BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Operator CNC

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Goleniów k Szczecin

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn CNC w zakresie gięcia – giętarka MULTIPRESS 175-30, system DNC 1200PS PressCad oraz cięcia gazowego stali czarnej na maszynie ULTRAREX UXD-P 2500. Praca na produkcji mniejszych i większych elementów konstrukcji stalowych dla branży wiatrowej na morzu i lądzie.

Oferujemy:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - konkurencyjne na lokalnym rynku pracy,
• pracę w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość pracy od zaraz w goleniowskim oddziale duńskiej firmy,
• możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta.

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku – minimum 3 lata,
• umiejętności czytania rysunków technicznych,
• dobrej znajomości języka angielskiego ( 2 tygodniowe szkolenie w duńskim oddziale firmy),
• samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.