Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. dla swoich francuskich i niemieckich klientów poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Francja lub Niemcy

Zakres obowiązków:

- praca przy obsłudze frezarek lub tokarek cnc

- nastawianie maszyn

- praca z jednym ze sterowań: Fanuc lub Heidenhain lub Sinumeric

- praca w oparciu o rysunek techniczny

Oferujemy:

- zatrudnieie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich

- darmow zakwaterowanie

- pomoc w organizacji wyjazdu

- możliwość zdlanego załatwienia wszelkich formalności

- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza cnc lub frezera cnc
- umiejętność nastawiania maszyny
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość jednego ze sterowań: Fanuc, Sinumeric lub Heidenhain

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji