Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z Czech działającego w branży automotive poszukujemy operatorów CNC do pracy przy produkcji seryjnej.

Miejsce pracy Czechy- Humpolec

Obowiązki:
Realizacja powierzonych zadań produkcyjnych, spełniających wymagania ilościowe i jakościowe według założonych norm klienta

Zadania i odpowiedzialność:
- Mocowanie produktów
- Rozruch maszyn produkcyjnych
- Wytwarzanie produktów za pomocą maszyn CNC
- Przeprowadzanie dodatkowych działań, takich jak gratowanie, szlifowanie, tłoczenie i kontrola jakości
- Prowadzenie pomiarów według zapisanych stanów pomiarowych
- Prowadzenie dziennej ewidencji produktów oraz pomiarów
- Konserwacja i pakowanie gotowych produktów według ustalonych norm
- Etykietowanie gotowych produktów
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność posługiwania się mikromierzem i suwmiarką
- dokładność
- komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferujemy;
- atrakcyjne wynagrodzenie 130 koron netto/h (ok. 21 zł/ netto) h
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- pomoc koordynatorów

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji