Opis stanowiska pracy

kompleksowa obsługa obrabiarek cnc (frezarki, wiertarki lub tokarki);

wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania

•3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość rysunku technicznego;
• mile widziane wykształcenie mechaniczne;
• mile widziana znajomość narządzi pomiarowych i skrawających
• mile widziane doświadczenie w programowaniu

Prezentacja firmy

Firma MORIS działa na rynku wyrobów hutniczych od 1994 roku, jest dostaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji