Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn CNC i maszyn szlifujacych, kontrola procesu od rozpoczęcia do zakonczenia operacji

• Pomiar kontrolny po operacji, obsługa maszyn pomiarowych

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

Wymagania

• wykształcenie średnie lub zawodowe (obróbka skrawaniem)
• doświadczenie na stanowisku operatora CNC
• podstawowa znajomość przyrzadów metrologicznych
• podstawowa znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie w pracy na produkcji
• dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły
• podstawowa znajomość maszyn CMM mile widziana

Prezentacja firmy

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia jakościowa, absencyjna, wakacyjna, nagroda świąteczna, prywatna opieka zdrowotna
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji