Euro Talents Sp. z o.o.

Operator CNC

Job Talent pilnie poszukuje operatorów maszyn CNC: frezarek i tokarek .Nasz klient jest światowej klasy liderem w zakresie projektowania i produkcji wysokich konstrukcji dźwigowych, złożonych zespołów mechanicznych i głównych komponentów funkcjonalnych w przemyśle lotniczym.

Zakres obowiązków:

  • Interpretacja planów i rysunków technicznych
  • Dobieranie odpowiednich materiałów (płyty, półfabrykaty, rury, stal, aluminium, tworzywo sztuczne itp.) i umieszczanie ich w maszynach obrabiających
  • Wskazywanie punktu początkowego na powierzchni (tak, aby maszyna wiedziała dokładnie, gdzie znajduje się element)
  • Dokonywanie kontroli jakości wyprodukowanych elementów zgodnie z planami, za pomocą suwmiarek i innych narzędzi pomiarowych
  • Zgłaszanie do kierowników zespołów wszelkich nieprawidłowości i usterek obsługiwanych maszyn

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego oraz kodów programowania maszyn
  • Motywacja do pracy za granicą

Oferujemy:

  • Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 15.3506€ brutto/h + premia zmianowa (1.43€ brutto zmiana dzienna, 3.71€/h zmiana nocna), dodatkowo czeki zywnosciowe 8€ za przepracowany dzień
  • Płatne święta
  • Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy