Opis stanowiska pracy

Oferta pracy w Niemczech jako operator CNC w miejscowosci Altlußheim w Baden-Wuttemberg.Praca samodzielna dla kogos kto zna sie na rzeczy!!

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jez niemieckiego (jest mile widziana)
  • Doswiadczenie w pracy jako operator cnc
  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe
  • Umiejetnosc pracy na duzych frezarkach z oprogramowaniem Heidenhain tnc-530 oraz programowania z poziomu maszyny
  • Doskonala umiejetnosc czytania rysunkow technicznych,uzywania narzedzi pomiarowych,dobierania technologii,narzedzi
  • Obsluga suwnic(elementy wielkogabarytowe)

Oferujemy:

  • Umowe bezposrednio z pracodawca
  • Wynagrodzenie poczatkowe 14-16 € /h (po ok 2ch miesiacach mozliwa podwyzka)
  • 40%dodatku za prace w nocy,praca w milej atmosferze.
  • To NIE jest oferta posrednictwa pracy.zainteresowanych prosze o przeslanie cv w jez polskim lub niemieckim

W razie pytan zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam

Prezentacja firmy

Ciagle rozwijajaca sie firma zajmujaca sie podukcja wielkogabaryt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
60PLN - 65PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy