FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Operator CNC

Miejsce pracy: 61-896 Poznań

Dla naszego Klienta, producenta działającego w branży FMCG, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:

• Obsługa centrum obróbczego Fanuc i Harford w sterowaniu Fanuc 31i
• Kontrola jakości wyrobu

Oczekujemy:

• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Znajomość obróbki tworzyw sztucznych, aluminium, stali
• Mile widziana znajomość programów do projektowania i programowania
• Mile widziana umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych, szlifierek, elektrodrążarek, pił taśmowych, wycinarek wodnych

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie, w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14, 14-22)
• konkurencyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.