Operator CNC - Tokarz lub Frezer (Okuma)

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta-  producenta nowoczesnych zaworów przemysłowych- szukamy osób na stanowisko:

Operator frezarek lub tokarek CNC (Okuma)

Miejsce pracy: region Rotterdam, Holandia

Obowiązki:

- obsługa i programowanie z pulpitu frezarek lub tokarek firmy Okuma ze sterowaniem OSP

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

- pracę na 2 zmiany

- stały kontrakt po przepracowaniu odpowiedniego czasu przez agencję

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie jako operator-programista frezarek lub tokarek CNC

- doświadczenie z oprogramowaniem Okuma OSP

- min. komunikatywna znajomość j.angielskiego

- chęć pracy na dłużej

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji