Operator CNC - tokarz karuzelowy

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii który zajmuje się obróbką ciężkich odlewów metalowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Tokarz karuzelowy CNC

Kandydaci pracować będą głównie na tokarkach karuzelowych z oprogramowaniem Sinumeric 840D czasem starsza wersja.

Kandydaci pracują na podstawie skomplikowanych rysunków technicznych I wytycznych, które następnie zostają przeniesione do programu zainstalowanego w maszynach CNC

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji