Operator CNC / Tokarz CNC lub Frezer CNC / Ustawiacz CNC

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Hampshire, Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w fareham w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Tokarz CNC lub Frezer CNC / Ustawiacz CNC (Mazatrol)

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie tokarek lub frezarek CNC - MAZAK ze sterownikami MAZATROL;
  • produkcja części dla przemysłu oil&gas i lotniczego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 12,50 GBP/h
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość ustawiania i obslugi tokarek lub/i frezarek CNC (MAZATROL);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji