Operator CNC – tokarki MAZAK

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Operator CNC – frezarki, tokarki MAZAK

Praca Tymczasowa
KRAZ: nr 1116

Wymagamy
• Udokumentowanego min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku operatora CNC
• Dokładności i zaangażowania

Obowiązki
• Programowanie tokarki Mazak zgodnie z dokumentacją techniczną
• Ustawianie maszyny
• Kontrolowanie pomiarów, wprowadzanie korekt
• Utrzymywanie maszyny oraz stanowiska pracy w czystości

Oferujemy
• Umowę o pracę na pełny etat
• Wynagrodzenie - 10 euro brutto/h, ok. 1860 euro netto/m-c
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• PREMIE za obecność w pracy
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Wynagrodzenie wypłacane terminowo
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania
• Możliwe 2 zmiany: 6-14:00 i 14:-22:00

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.