OPERATOR CNC / programista

VPS Henkilöstöpalvelu Oy

Salo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko OPERATOR CNC / tokarki. Praca w poludniowo-zachodniej czesci Finlandii (Turku, Salo).
Praca na 2 zmiany.

Wymagania

- umiejetnosc usuwania błędów oraz wprowadzania korekt przy maszynie
- znajomość systemu sterowania Heidenhein, Fanuc, Haas lub Sinumeric
- doświadczenie co najmniej 2 lata na stanowisku operator CNC / tokarki
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umietnosc programowania, G-koody, NC

Prezentacja firmy

VPS - Valitsemme Parhaat Sinulle! Wybieramy dla Ciebie Najlepsze! <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 8 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatki wynikajace z ukladu zbiorowego w Finlandii
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji